Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Muži >35 let | |
---|---|
ID FireSport: | 28525 |
Okres: | Vsetín |
Kraj: | Zlínský |
Souřadnice: | 49°27*23*N,18°11*38*E |
PSČ: | 756 55 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aneta Mikudová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,39 | 62 | 0 | |
Aneta Němcová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 19,89 | 50 | 0 | |
Babincová Pavlínka | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 21,89 | 73 | 0 | |
Blinka Jan | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,15 | 56 | 0 | |
Jan Blinka | 2017/03/25 | Ostrava | - | 19,20 | 62 | 0 | |
Kretek Tomáš | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 21,20 | 81 | 0 | |
Kubíček Vojtěch | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 23,02 | 94 | 0 | |
Matěj Vavřín | 2017/03/25 | Ostrava | - | 36,73 | 116 | 0 | |
Mikudová Aneta | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 20,37 | 61 | 0 | |
Němcová Aneta | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 17,39 | 25 | 0 | |
Pavelková Hana | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 20,10 | 57 | 0 | |
Pavlínka Babincová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 22,16 | 72 | 0 | |
Růčka Rychard | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 24,54 | 101 | 0 | |
Rychard Růčka | 2017/03/25 | Ostrava | - | 25,74 | 101 | 0 | |
Slavíková Marie | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,16 | 45 | 0 | |
Tereza Němcová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 23,02 | 75 | 0 | |
Tomáš Kretek | 2017/03/25 | Ostrava | - | 19,47 | 65 | 0 | |
Valchářová Veronika | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 27,89 | 100 | 0 | |
Vendula Vachůnová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 28,20 | 88 | 0 | |
Veronika Valchářová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 29,23 | 91 | 0 | |
Vojtěch Kubíček | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,00 | 79 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Aneta Mikudová, nejlepěí čas: 21,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Aneta Němcová, nejlepěí čas: 19,89 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Babincová Pavlínka, nejlepěí čas: 21,89 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Blinka Jan, nejlepěí čas: 19,15 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Jan Blinka, nejlepěí čas: 19,20 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Kretek Tomáš, nejlepěí čas: 21,20 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Kubíček Vojtěch, nejlepěí čas: 23,02 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Matěj Vavřín, nejlepěí čas: 36,73 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Mikudová Aneta, nejlepěí čas: 20,37 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Němcová Aneta, nejlepěí čas: 17,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Pavelková Hana, nejlepěí čas: 20,10 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Pavlínka Babincová, nejlepěí čas: 22,16 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Růčka Rychard, nejlepěí čas: 24,54 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Rychard Růčka, nejlepěí čas: 25,74 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Slavíková Marie, nejlepěí čas: 19,16 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Tereza Němcová, nejlepěí čas: 23,02 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Tomáš Kretek, nejlepěí čas: 19,47 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Valchářová Veronika, nejlepěí čas: 27,89 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Vendula Vachůnová, nejlepěí čas: 28,20 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Veronika Valchářová, nejlepěí čas: 29,23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Bečva Vojtěch Kubíček, nejlepěí čas: 21,00 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Dolní Bečva | http://sdhdolnibecva.com/ | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017
Komentáře